Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

FORUM WENTYLACJA 2008

Jak co roku firma Venture Industries uczestniczy w imprezie targowej organizowanej przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Na wystawach zawsze prezentujemy Państwu pełną ofertę urządzeń ściśle powiązanych z branżą wentylacyjną.

Forum Wentylacja 2008 - będzie imprezą, na której bedzie nam bardzo miło zaprezentować Państwu nasze najnowsze osiągnięcia związane z produkcją wentylatorów. Szczególnie serderdecznie zapraszamy naszych Klientów i Firmy współpracające z Venture Industries.

Do Państwa dyspozycji na stoisku pozostawimy kadrę Inżynierów, którzy z przyjemnością zaprezentują nowości produktowe stanowiące naszą propozycję asortymentową na rok 2008. Pomogą także wyjaśnić nurtujące Państwa zagadnienia z zakresu wentylacji.

Wsród wystawionych produktów zaprezentujemy certyfikowane wentylatory przeciwwybuchowe typu EGM, oraz gamę urządzeń przeznaczonych do transportu pnematycznego. Przedstawimy Państwu nowe rozwiązania zastosowane w serii dobrze już znanych central rekuperacyjnych VALLOX.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:Venture Industries Group