Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries

Kierownik Wydziału Montażu
Ref:VIG-DKT-02/03

Miejsce pracy:  Grudziądz
Region: kujawsko-pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektro-maszynowej i w zarządzaniu pracą co najmniej kilkunastoosobowego zespołu w warunkach produkcji,
  • Zdolność posługiwania się normami/przepisami i ich wdrażaniem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość programów z zakresu MS-Office,
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu, rzetelność, dokładność, systematyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
  • Mile widziane uprawnienia SEP – Świadectwo Kwalifikacji E.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja realizacji zleceń montażowych,
  • Przygotowywanie harmonogramu prac montażowych,
  • Sporządzanie raportów z przebiegu prac montażowych,
  • Kontrola kosztów montażu,
  • Planowanie, kontrola i rozliczanie pracy podległych brygad monterskich,
  • Realizacja planu produkcyjnego,
  • Współpraca z działami: zakupów/logistyki oraz planowania produkcji/wdrożeń.

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Pełny etat, praca zmianowa, terminowe i stałe wynagrodzenie,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającym się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku,
  • Szkolenia specjalistyczne i naukę jęz. angielskiego.

Aplikacje z podaniem numeru referencyjnego VIG-DKT-02/03 należy przesyłać na adres rekrutacja.VIG@venture.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group