Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Turniej Venture kontra Reszta Świata

9 października przeszedł do historii, a z nim przeszłością stał się pierwszy Turniej piłkarski organizowany przez Venture Industries. Pozostały wrażenia i emocje związane z rozgrywkami, a będzie co wspominać !!!

Dzień wcześniej na tej samej murawie BIAŁO-CZERWONI walczyli o zakwalifikowanie się do przyszłorocznego Mundialu i niemalże dało się odczuć nastrój tego wydarzenia na PGE Narodowym. To dodatkowo zmobilizowało ponad 70-ciu Zawodników biorących udział w Turnieju VENTURE kontra RESZTA ŚWIATA. Byliśmy świadkami żywiołowych akcji napastników, widowiskowych bramek i groźnych upadków.

W turnieju brali udział zawodnicy z firm: Lindab, Comfortclima, Dabrowent, Interklima , MK-went, KaWuCha, HTS, Izola, Maxima Północ oraz gospodarze - Venture. Większość z 6-ciu drużyn powstała na potrzeby wydarzenia z Zawodników dwóch, maksymalnie trzech firm (nazwy drużyn pochodziły od firmy z największą liczbą Zawodników w drużynie). Ogromne wrażenie zrobiła prezentacja wszystkich zawodników na murawie stadionu i moment, kiedy na PGE Narodowym usłyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego.

W półfinale zagrały drużyny: Budwent, Comfortclima, Lindab oraz Venture, do finału zakwalifikowały się Comfortclima i Lindab. I tak w pierwszym Turnieju VENTURE kontra RESZTA ŚWIATA Puchar Prezesa Venture Industries i komplet złotych medali wygrała drużyna firmy Lindab.

Na podium stanęli również: Comfortclima (srebro) i Budwent (brąz). Niemniej tego dnia wszyscy byli wygrani, dlatego każdy z Zawodników, który brał udział w turnieju otrzymał medal z pamiątkowym grawerem.

Zwycięzcom GRATULUJEMY !!!!

Drużynie VENTURE – DZIĘKUJĘMY !!!

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:Venture Industries Group