Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Inżynier wsparcia technicznego

Nr Ref.:
Miejsce pracy:
Łomianki-Kiełpin
Region:
Mazowieckie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki-Kiełpin
Region: Mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne dla Klientów,
  • przygotowywanie i monitorowanie ofert,
  • dobór urządzeń standardowych z oferty oraz proponowanie i uzgadnianie urządzeń w wykonaniu specjalnym,
  • współpraca z wykonawcami działającymi w branży rozwiązań przemysłowych, inwestorami, partnerami handlowymi.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych,
  • chęć rozwoju w branży HVAC,
  • znajomość języka angielskiego,
  • otwartość, komunikatywność, rzetelność,
  • znajomość środowiska AutoDesk (AutoCad, Inventor) będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana wiedza związana z wentylacją.

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób,
  • jasno określone kryteria awansu i premiowania,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • świadczenie z ZFŚS tzw „Wczasy pod gruszą”,
  • dofinansowanie zajęć sportowych (sporty drużynowe, pakiet Multisport do wyboru),
  • zajęcia językowe (angielski, niemiecki) w siedzibie Firmy,
  • pikniki rodzinne, spotkania integracyjne,
  • ruchome godziny pracy,
  • wysoką kulturę pracy, skandynawski model działania.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • elastyczny czas pracy,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • spotkania integracyjne,
  • służbowy telefon do użytku prywatnego,
  • kawa / herbata,
  • parking dla pracowników,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • możliwość uzyskania uprawnień.

Venture Industries Group