Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Letnia praca w magazynie - Pomocnik magazyniera

Letnia praca w magazynie
Stanowisko: Pomocnik magazyniera

Wymagania:

  • student lub absolwent szkoły średniej;
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
  • chęć i predyspozycje do pracy w zespole;
  • komunikatywność;

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru do wysyłek i odbiorów własnych;
  • pakowanie towaru do wysyłek - paczki, palety;
  • wydawanie towaru klientom;
  • wszystkie zlecone prace przez kierownika;

Firma oferuje:

  • umowę zlecenie;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju;

Praca w okresie: 08.06.2015 - 31.08.2015
Liczba osób: 1

Termin przyjmowania zgłoszeń wraz z CV do 22.05.2015
Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk na adres: tomasz.skarbek@venture.pl

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group