Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries - Technik Serwisu

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Technik Serwisu

Nr ref. 11a/VIK/2015
Miejsce pracy: Łomianki-Kiełpin

Region: mazowieckie

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie napraw maszyn zapędzanych silnikami elektrycznymi. Doświadczenie w branży wentylacyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczna znajomość budowy maszyn i silników elektrycznych (zabezpieczenia, sterowanie falownikami itd.);
  • Zorientowanie na jakość usług i poziom obsługi Klienta;
  • Zdolności przyswajania i przekazywaniu informacji, kultura osobista, lojalność;
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej, w tym elektrycznej;
  • Komunikatywność, samodzielność i asertywność;
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV;
  • Prawo jazdy kat. B;

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie napraw urządzeń wentylacyjnych w serwisie jaki i bezpośrednio u klienta - wyjazdy w celu przeprowadzania napraw/przeglądów;
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem;
  • Rozliczenia napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych;
  • Raportowanie z dokonanych napraw;
  • Dbanie o jakość i terminowość napraw;

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Pełny etat, terminowe i stałe wynagrodzenie,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia specjalistyczne i nauka języka angielskiego,
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji.

Aplikację, CV i list motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego oraz ewentualne referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group