Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries - Inżynier Konstruktor/Technolog

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inżynier Konstruktor / Technolog

Nr Ref. VIG-16-02
Miejsce pracy: Grudziądz

Region: Kujawsko-Pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej tytuł inżynierski,
  • Udokumentowana i potwierdzona praktyką znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, konieczna znajomość oprogramowania do modelowania bryłowego Inventor,
  • Co najmniej podstawowa wiedza na temat technologii wykonywania konstrukcji stalowych i/lub odlewów aluminiowych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i znajomość norm branżowych, doświadczenie w projektowaniu, analiza wytrzymałościowa,
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1,
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa oraz kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole otwartość i zdecydowanie w działaniu,
  • Dodatkowymi atutami będą: wiedza związana z maszynami napędzanymi silnikami elektrycznymi, znajomość programów wspomagających analizę wytrzymałościową oraz zarządzanie projektami.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej, zgodnie z procedurami,
  • Ścisła współpraca z Działem Technicznym i Działem Konstrukcyjno-Technologicznym,
  • Nadzór nad wykonywaniem prototypów,
  • Analiza i interpretacja wyników badań prototypów,
  • Monitorowanie i analiza rynku branży mechanicznej.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia obejmujące: szkolenia specjalistyczne, system premiowy, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski , hiszpański) oraz zajęciach sportowych, wyjazdach integracyjnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji oraz awansu.

Aplikacje, CV i list motywacyjny (z określeniem preferowanego rejonu) oraz referencje / dokumenty potwierdzające kwalifikacje z podaniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać na adres rekrutacja.vig@venture.pl

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group