Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture - Inżynier Wsparcia Technicznego

Firma Venture Industries Sp. z o.o., wiodący producent i dystrybutor urządzeń wentylacyjnych z siedzibą w Łomiankach, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego

Nr Ref. VIK-DT-18
Miejsce pracy: Łomianki-Kiełpin
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • wsparcie/doradztwo techniczne dla klientów,
  • przygotowywanie i monitorowanie ofert,
  • dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu specjalnym,
  • przygotowanie specyfikacji technicznej urządzeń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, a znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania 2D / 3D, np. AutoCad , Inventor będą dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
  • mile widziana wiedza związana z wentylatorami i wentylacją oraz doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,
  • ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia obejmujące: szkolenia specjalistyczne, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (angielski, hiszpański) oraz zajęciach sportowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podwyższania kwalifikacji oraz awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy przesyłać poza CV i listem motywacyjnym, również referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venture Industries Sp. z o.o z siedzibą w Łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)'.

Informujemy, że Administratorem danych jest Venture Industries Sp. z o.o z siedzibą w Łomiankach przy ul. Mokra 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group