Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries - Inżynier Sprzedaży

Venture Industries Sp. z o.o.

Wiodący producent i dystrybutor wentylatorów z siedzibą w Łomiankach, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
Numer referencyjny: VIK-IN16
Miejsce pracy: Łomianki-Kiełpin
Region: mazowieckie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki instalacje sanitarne, inżynieria bezpieczeństwa pożarowego, mechanika i budowa maszyny lub pokrewne),
  • doświadczenie - minimum 1 rok w sprzedaży branży hvac (wentylacja - klimatyzacja),
  • łatwość nawiązywania kontaktów i duże zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta,
  • wysoka motywacja, rzetelność i zaangażowanie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i monitoring ofert, kontakt z klientem,
  • prowadzenie inwestycji: od koncepcji, projektu, przez cały proces ofertowania i sprzedaży, po nadzór nad dostawą, montażem i uruchomieniem systemów na obiekcie,
  • wsparcie techniczne dla działu handlowego,
  • doradztwo techniczne - dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu niestandardowym,
  • prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych,
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami.

Firma oferuje:

  • pracę na pełen etat w centrali firmy po okresie próbnym,
  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia specjalistyczne oraz szkolenia językowe,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji.

Miejsce podjęcia pracy:

Łomianki

Wymiar zatrudnienia:

pełny etat

Rodzaj umowy:

umowa o pracę

Aplikacje, CV ze zdjęciem i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@venture.pl.

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group