Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries - Sekretarka

Firma Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Sekretarki
Miejsce pracy: Łomianki-Kiełpin
Region: mazowieckie

Zakres zadań na stanowisku sekretarki:

  • efektywne i wydajne wspomaganie pracy biura poprzez zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz obiegu dokumentów;
  • wspieranie pracy kierownictwa oraz Zarządu w czynnościach administracyjnych;
  • archiwizacja dokumentów;
  • obsługa centrali telefonicznej;
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej; koordynowanie przepływu dokumentów oraz informacji służbowych;
  • przyjmowanie interesantów;
  • pełna obsługa sekretariatu;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, w tym o estetyczny wygląd biura i jego zaopatrzenie w niezbędne materiały;

Oczekiwane wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub ukończony specjalistyczny kurs bądź szkoła dla sekretarek;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • znajomość programów komputerowych MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • pożądana znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • sprawność działania oraz samodzielność;
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu;
  • dokładność;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy z wieloma osobami, komunikatywność;

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w centrali firmy po okresie próbnym;
  • stabilność zatrudnienia;
  • szkolenia specjalistyczne, szkolenia językowe;
  • pracę w dynamicznym i dobrze zorganizowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres rekrutacjadh@venture.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group