Nawigacja mobilna
Fan Selection Software
Operating point
Select fan type

Praca w Venture Industries - Kontroler Jakości

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kontroler Jakości

Nr Ref. VIG-16-03
Miejsce pracy: Grudziądz
Region: Kujawsko-Pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i norm,
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym,
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa-kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań oraz pomiarów komponentów i wyrobów gotowych,
  • Kontrola asortymentowa, ilościowa, wizualna oraz kontrola parametrów wykonania produktów,
  • Ocena zgodności z zamówieniem i dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
  • Dokumentowanie wyników kontroli,
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących stwierdzonych nieprawidłowości.

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Pełen etat, terminowe i stałe wynagrodzenie,
  • Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia specjalistyczne i nauka języka angielskiego,
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji.

Aplikacje, CV i list motywacyjny (z określeniem preferowanego rejonu) oraz referencje / dokumenty potwierdzające kwalifikacje z podaniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać na adres rekrutacja.vig@venture.pl

Praca w Venture Industries

W związku z dynamicznym rozwojem, Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Venture Industries Group